Technika Sanitarna

ul. Wysockiego 69c, 15-168 Białystok

tel: (85) 676 35 34

e-mail: biuro@termo-san.pl

TECHNIKA SANITARNA

Komfortowe rozwiązania, wysoka jakość i niezawodność – to kryteria którymi kierujemy się dobierając ofertę do naszych Klientów. Posiadamy: komplety montażowe, elementy wyposażenia sanitarnego, a także niezbędne akcesoria i narzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą produktów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Promocja

Pakiet Korzyści600zł/brutto

PAKIET KORZYŚCI od METAL-FACH Technika Grzewcza

Zawsze w kontakcie!
Oferta dla nowych Klientów. Obowiązuje przy zakupie kotła c.o. ze sterownikiem PLATINUM lub PLATINUM PELLET. W atrakcyjnej cenie możemy dokupić Moduł Internetowy ecoNET (wi-fi / przewodowy) wraz z termostatem pokojowym PLATINUM TOUCH x40 (bezprzewodowy). Cena została obniżona o 550zł!

Oferta

NEXE

PERFEXIM to polska firma, która od blisko 30 lat nieprzerwanie działa na rynku w grupie wiodących producentów i importerów branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej i sanitarnej. Naczelną zasadą, którą się kierujemy jest pełna kontrola technologiczna, jakościowa i wytrzymałościowa od momentu projektu poprzez testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu, głównie dzięki własnemu zespołowi konstruktorów. Posiadanie własnych marek to odpowiedzialność, którą przyjmujemy, by wytwarzać produkty najwyższej jakości – tak powstały m.in: Perfekt System, NEXE, HUZAR czy KROS.

MC Alpine

Produkcję rozpoczynamy na początku XX wieku w Glasgow w Szkocji, kiedy to inżynier okrętowy James McAlpine zakłada firmę. Pierwotnie produkujemy kolana i syfony, ale niedługo potem, poszukując produkcji z materiałów alternatywnych, jako jedni z pierwszych zastępujemy ołów tworzywem sztucznym. W międzyczasie nasze rozwiązania zyskują uznanie nawet samej Królowej Brytyjskiej, a firma McAlpine staje się liderem brytyjskiego rynku i pierwszym wyborem instalatorów na wyspach. McAlpine od zawsze zwraca uwagę na zmieniające się trendy, nowoczesne rozwiązania i odpowiednie dopasowanie produktów do potrzeb klienta. Dużą część nakładów firma inwestuje w nowe formy i nieustanny rozwój. Dlatego już pod koniec XX wieku odnosi sukcesy również na całym świecie.

Cersanit S.A.

Cersanit S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa, działająca na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych i kompleksowego wyposażenia łazienek. W skład Grupy Cersanit wchodzą renomowane europejskie marki: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik, Pilkington’s i Mei.
Oferta produktowa marek Cersanit dociera do wszystkich państw Unii Europejskiej, na rynki Europy Wschodniej, Bliski Wschód, a także do krajów Azji Środkowej i Afryki Północnej. Dzięki rozbudowanej strukturze, Grupa Cersanit jest w stanie szybko reagować na regionalne wyzwania i dostosować swoje portfolio do lokalnej specyfiki. Zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę Klienta na całym obszarze swojego działania.

Franke

Franke oferuje kompletne wyposażenie serca Twojego domu. Zlewozmywaki, baterie, płyty grzewcze, piekarniki, okapy oraz przydatne akcesoria stworzą funkcjonalną i piękną kuchnię. Koncern Franke zaistniał na polskim rynku w 1993 roku powołując do życia Franke Polska Sp. z o.o. Już 3 lata później uruchomiony został zakład produkcyjny w Sękocinie koło Warszawy. Wytwarza on specjalnie dobrany pod kątem potrzeb polskiego rynku asortyment zlewozmywaków, wykorzystując światowe technologie. Wysoka jakość produktów sprawia, że od lat Franke jest liderem wśród producentów zlewozmywaków, a od niedawna, z dużym powodzeniem, swoim klientom na rynku polskim dostarcza kompletne systemy kuchenne, skoordynowane pod względem wzorniczym oraz zastosowanego wykończenia.

Geberit

Działająca na całym świecie Grupa Geberit jest europejskim liderem w dziedzinie produktów sanitarnych. Geberit działa z silną lokalną obecnością w większości krajów europejskich, zapewniając wyjątkową wartość dodaną w zakresie techniki sanitarnej i ceramiki łazienkowej. Sieć produkcyjna obejmuje 29 zakładów produkcyjnych. Grupa ma swoją siedzibę w Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Zatrudnia około 12 000 pracowników w około 50 krajach.

Pyramis

Pyramis Metallourgia A.E. to grecka firma o zasięgu międzynarodowym, produkująca i sprzedająca zintegrowane rozwiązania kuchenne i łazienkowe. Firma z siedzibą w Salonikach założona została w 1959 roku. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest na terenie własnej nieruchomości przemysłowej o powierzchni 286 000 m² gdzie 30 000 m² jest zadaszonych i użytkowanych jako zakłady produkcyjne, magazyny i administracja.

Armatura

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania oraz szerokiej gamy zaworów.

Invena

Od przeszło 25 lat specjalizujemy się w obszarze instalacji wodnych, grzewczych i gazowych. Począwszy od pierwszych zaworów importowanych z Włoch Invena systematycznie zdobywała wiedzę i doświadczenie poszerzając tym samym swoją działalność m.in. o wężyki w oplocie stalowym własnej produkcji – jest to flagowy produkt Inveny. W kolejnych latach oferta powiększała się o coraz trwalsze i bardziej nowoczesne produkty z obszaru instalacji, w tym także instalacji z polietylenu sieciowanego, złączki czarne, żeliwne, mosiężne, chromowane oraz do rur PE czy armaturę łazienkową i kuchenną. Armatura łazienkowa i kuchenna to drugi filar naszej działalności, który nieustannie rozwijamy po to, by dostarczać nowoczesne rozwiązania, które naszym klientom służyć będą przez lata. Obecnie szeroki wachlarz naszych propozycji odpowiada na zróżnicowane zapotrzebowanie na obu rynkach: budowlanym i wyposażenia wnętrz. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność i ciekawy design, dlatego nasze produkty cieszą się uznaniem wśród instalatorów i architektów, a ostatecznie także użytkowników, którzy przez wiele lat mogą czerpać przyjemność z codziennych, domowych czynności.

SANPLAST

Historia SANPLAST sięga 1983 roku. To właśnie wtedy bracia Karol i Wiesław Podraza założyli w rodzinnych Wymysłowicach działalność. Początkowo zajmowali się produkcją nadkoli samochodowych, zderzaków, a z czasem – zlewozmywaków z poliestru. Zakład mieścił się w małym warsztacie obok garażu. Przełomowy okazał się dla firmy rok 1991, kiedy to jako pierwsza w Polsce wprowadziliśmy na rynek kabiny prysznicowe. Zachęceni sukcesem poszliśmy o krok dalej. SANPLAST rozpoczął produkcję akrylowych wanien, które z czasem wyposażono w systemy hydromasażu. Już wtedy linia produkcyjna mieściła się w nowo wybudowanej hali, tuż obok rodzinnego domu Państwa Podraza. Dziś, Sanplast to wiodący producent kabin prysznicowych oraz wanien w Polsce.

KOŁO

Marka KOŁO istnieje od 1962 roku i jako następca Zakładów Wyrobów Sanitarnych zdążyła zaskarbić sobie sympatię i zaufanie setek tysięcy Polaków oraz podbić wiele rynków zagranicznych. To upór, pieczołowitość i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności i techniki zapewniły marce KOŁO dominującą pozycję na rynku produktów do łazienek.
Od 2015 roku marka KOŁO wchodzi w skład grupy Geberit, europejskiego lidera w zakresie technologii sanitarnych. Zawiązanie sojuszu między dwiema markami pozwoliło na rozszerzenie ofert oraz wymianę cennych technologii – wszystko aby zapewnić klientom jeszcze więcej komfortu i funkcjonalności w łazience.
KOŁO to unikalny design, pasujący do każdej łazienki! Jedyne w swoim rodzaju projekty gwarantują tworzenie wnętrz o unikalnym wzornictwie i jednocześnie wysokiej funkcjonalności i licznych możliwościach kompletowania. Wiele rozwiązań zaspokajających potrzeby łazienek domowych, publicznych lub łazienek dla osób z niepełnosprawnościami pozwoliły marce KOŁO na osiągnięcie w Polsce pozycji lidera obszaru wyposażenia łazienek. Jest także najbardziej rozpoznawalną w kraju marką związaną z tworzeniem wysokiej jakości produktów do łazienek.

Sanit

Firma Sanit Eisenberg powstała w Niemczech w 1945 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości armatury sanitarnej. Długoletnie doświadczenie i doskonały zespół specjalistów to główne atuty przemawiające za firmą SANIT W latach 1996-97 powstaje nowa fabryka Sanitu, której rozbudowa w związku z szybkim rozwojem firmy następuje w 1999 o dalsze 5000 mkw. Firma stawia na wysoką jakość wytwarzanych produktów, wykorzystanie najlepszych materiałów i najnowszych technologii. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma zdobywa nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, co stawia jej produkty w europejskiej czołówce. W Polsce firma jest obecna od ponad 20 lat. Oficjalnie Przedstawicielstwo generalne prowadzi firma Export – Import E.M. Dobrzyński z siedzibą w Przyszowicach.

Nasi dostawcy

Kontakt:

tel. (85) 676 35 34

tel. (85) 676 35 24

tel. (85) 676 01 10

e-mail: biuro@termo-san.pl

Social Media:

Facebook - @TermoSan.bialystok

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  godz. 07:00-17:00

Sob. godz. 08:00-13:00

Niedziela: nieczynne

Jak dojechać:

Mapa dojazdy do firmy Termo-San