Technika Grzewcza

ul. Wysockiego 69c, 15-168 Białystok

tel: (85) 676 35 34

e-mail: biuro@termo-san.pl

TECHNIKA GRZEWCZA

Ogrzewanie to jeden z najważniejszych elementów każdego, domu, mieszkania, lokalu usługowego hali produkcyjnej. Nasi liczni partnerzy handlowi, dostarczają nam produkty najwyższej jakości. Sprawdź listę naszych dostawców i przekonaj się o renomie marek, z którymi współpracujemy.

Promocja

Pakiet Korzyści600zł/brutto

PAKIET KORZYŚCI od METAL-FACH Technika Grzewcza

Zawsze w kontakcie!
Oferta dla nowych Klientów. Obowiązuje przy zakupie kotła c.o. ze sterownikiem PLATINUM lub PLATINUM PELLET. W atrakcyjnej cenie możemy dokupić Moduł Internetowy ecoNET (wi-fi / przewodowy) wraz z termostatem pokojowym PLATINUM TOUCH x40 (bezprzewodowy). Cena została obniżona o 550zł!

Oferta

Reflex

Firma Reflex wchodzi w skład holdingu WINKELMANN GROUP GmbH+Co.KG, którego siedziba od prawie 120 lat znajduje się w Niemczech, w Nadrenii Północnej-Westfalii, w miejscowości Ahlen. Jest to firma rodzinna, której właścicielem jest rodzina Winkelmann, a na jego czele stoi obecnie Heinrich Winkelmann. Firmy wchodzące w skład Grupy Winkelmann zajmują się produkcją w dwóch obszarach. Obszar pierwszy to produkcja części do samochodów, drugi obszar to branża instalacyjna, głównie produkcja ciśnieniowych naczyń wzbiorczych oraz podgrzewaczy wody. Naczynia wzbiorcze sprzedawane są pod marką Reflex, a odbiorcami są m.in. takie firmy jak Bosch-Junkers, Vaillant, Viessmann, Buderus czy Wolf. Reflex to największy producent tych urządzeń w Europie. Urządzenia marki Reflex to nowoczesne rozwiązania w dziedzinie instalacji grzewczych, chłodniczych i solarnych. Wysoka jakość, bogata gama i szeroki zakres zastosowania produktów pozwala zoptymalizować pracę instalacji i sprostać oczekiwaniom użytkowników. Firma zapewnia fachowe wsparcie na etapie projektowania i wykonania instalacji oraz kompleksową opiekę serwisową, a także rozbudowaną siatkę dystrybucji poprzez sieci współpracujących hurtowni.

Junkers | Bosch Termotechnika

Grupa Bosch Thermotechnik GmbH jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).
Junkers to marka o bogatej tradycji, od ponad 125 lat stale rozwijająca kompetencje w branży grzewczej. Bosch jest marką o szerszym zasięgu i jeszcze większej rozpoznawalności, kojarzoną z różnymi branżami i innowacyjnością produktów.
Na polskim rynku jesteśmy od lat doskonale znani dzięki marce Junkers. W 2016 do naszej oferty dołączył pierwszy kocioł marki Bosch.

MK

Produkty MK są obecne na rynku już od 1993 roku. Firmą w trosce o ciepło domowego ogniska oferuje ogrzewanie akumulacyjne, piece akumulacyjne, pompy ciepła, grzejniki elektryczne, klimatyzatory przenośne, kominki elektryczne i inne urządzenia konieczne do tego, by zadbać o właściwy klimat Państwa domu, mieszkania czy innego obiektu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo kompleksową ofertę, a po skontaktowaniu się z nami uzyskają Państwu wyczerpujące informacje odnośnie tego, jak działa na przykład ogrzewanie akumulacyjne, jak instaluje się piece akumulacyjne, pompy ciepła, jaką wydajność mają nasze grzejniki akumulacyjne, klimatyzatory przenośne i stacjonarne, kominki elektryczne.

Purmo

Historia Purmo zaczyna się w 1953 roku, kiedy to trzech przedsiębiorczych mężczyzn, Gunnar Skog, Ivar Långnabba i Ingvar Granroth, otworzyło Purmo-Produkt w maleńkiej wiosce Purmo, na południowy wschód od Finlandii. W 1974 roku Purmo otworzyło swoje pierwsze biuro sprzedaży w Hanowerze w Niemczech i stamtąd rozpoczęła się szeroka ekspansja. Zakupy imponujących marek takich jak Radson, LVI, MMA, Vogel&Noot, Finimetal, Myson, Emmeti, Hewing, Sigarth, a ostatnio przejęcie działalności Decorative Steel Tubular firmy Quinn Radiators Ltd (Barlo, Design by QRL i Merriott) sprawiły, że koncern Purmo Group stał się liderem zrównoważonych rozwiązań w zakresie komfortu wnętrz. Siedziba główna Purmo Group znajduje się w Helsinkach, w Finlandii. 3,300 naszych specjalistów z branży działa na całym świecie w ponad 50 lokalizacjach w 26 krajach, produkując i dystrybuując wysokiej jakości produkty dla klientów na całym świecie. Koncentrujemy się na innowacjach, projektowaniu i zrównoważonym rozwoju, aby wzmocnić naszą pozycję lidera w branży.

Tech-Pol

Spółka TECH-POL została założoną w 2003 roku. Firma posiada biuro konstrukcyjno – technologiczne, które opracowuje i wdraża nowe rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne odpowiadające aktualnym potrzebom rynku, spełniające wymagania odbiorów krajowych i zagranicznych. Produkcja realizowana jest na wysokowydajnych obrabiarkach CNC sterowanych numerycznie przy użyciu narzędzi renomowanych firm światowych.

Euroster

Euroster to rodzinna, w 100% polska firma. Od lat 90. pracujemy nad dostarczaniem użytkownikom użytecznych i efektywnych urządzeń sterujących ogrzewaniem. Tworzone przez nas produkty powstają w Polsce, we współpracy z polskimi poddostawcami. Projekty powstają w Poznaniu – gospodarczym centrum Polski, a przy ich opracowywaniu nie uznajemy kompromisów, kierujemy się najnowszymi trendami designu i korzystamy z nowatorskich technologii.

VTS EURO HEAT

VTS Group – jesteśmy producentem zaawansowanych technicznie urządzeń dla branży HVAC. Wykorzystujemy innowacyjne technologie w obszarach badań projektowych produkcji i logistyki. Oferujemy wysoko standaryzowane urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne oraz grzewcze. W Polsce dostarczamy: – centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne – VENTUS VVS i VENTUS Compact; – kurtyny powietrzne – WING; – nagrzewnice wodne – VOLCANO. Jakość produktów, cena oraz czas dostawy – to główne elementy strategii rozwoju firmy, które sprawiają, że VTS group jest cenionym partnerem biznesowym na globalnym rynku HVAC. Firma powstał w 1989 roku i nadal jest firmą rodzinną.

ARISTON

Ariston jest globalnym specjalistą w dziedzinie podgrzewania wody i produktów grzewczych. Zapewnia ludziom na całym świecie rozwiązania służące ich komfortowi, oparte na: zaawansowanym działaniu, trwałej jakości. włoskim designie. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii i certyfikowanej wydajności, klienci oszczędzają na kosztach serwisu i częściach zamiennych, a także cieszą się ze znacznie niższymi rachunkami za energię. Ariston należy do grupy kapitałowej Ariston Thermo Group, światowego lidera w dziedzinie komfortu cieplnego.

GRAF

Już od ponad 50 lat, marka GRAF jest synonimem wysokiej jakości produktów z tworzywa sztucznego. Przedsiębiorstwo założone w 1962 r., początkowo specjalizowało się w produkcji plastikowych pojemników do zastosowania w rolnictwie. Obecnie, dzięki stale wprowadzanym innowacjom, firma GRAF jest europejskim liderem w dziedzinie rozwiązań do wykorzystywania wody deszczowej. Zespół GRAF liczy 600 pracowników. Produkty GRAF są eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie.

Kermi

Klimat w pomieszczeniach i prysznice. Kermi oferuje jedno i drugie w wyjątkowej jakości. Od niemal sześćdziesięciu lat. Dzięki pionierskim rozwiązaniom i ciągłemu poszukiwaniu innowacji. Jako należące do grupy Arbonia AG przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu zaliczamy się do wiodących producentów techniki grzewczej i pryszniców w Europie. W głównej siedzibie w Dolnej Bawarii firma zatrudnia ok. 1300 pracowników, dysponuje dwoma centrami produkcji, a poza tym obecna jest na rynku międzynarodowym. Przedsiębiorstwo wyróżniają produkty wysokiej jakości, zaawansowana technologia, zmotywowani pracownicy i wytyczony cel: aby innowacyjne rozwiązania, awangardowe wzornictwo, najwyższa jakość, funkcjonalność, komfort oraz niezawodność współgrały w najlepszy możliwy sposób. Dwie wyjątkowe, kompleksowe oferty zapewniają doskonałą atmosferę i komfort podczas kąpieli pod prysznicem. Nie bez powodu nasze produkty od wielu lat są nagradzane za wzornictwo oraz otrzymują renomowane wyróżnienia, również od naszych partnerów z branży. Zaangażowanie, odpowiedzialność, zaufanie i współpraca – w Kermi wartości te są od dawna istotną częścią składową kultury przedsiębiorstwa. Podobnie jak 3-stopniowa dystrybucja. Również właściwa komunikacja, przekazywanie informacji i skuteczne wsparcie sprzedaży.

Instal Projekt

W Instal-Projekt od ponad 40 lat wytrwale udoskonalamy nasze produkty. Poznaj naszą historię. Inżynier Roman Gawłowski – założyciel Instal-Projekt mawia, że aby osiągnąć najlepsze rezultaty trzeba pracować wytrwale – „po inżyniersku”. To pod jego okiem Instal-Projekt zmienił się z niewielkiego zakładu w jedną z wiodących w branży grzewczej firm w Polsce. Instal-Projekt jest firmą rodzinną. W Zarządzie zasiadają dziś przedstawiciele trzeciego pokolenia właścicieli. Nawiązujemy otwarte i uczciwe relacje. Nie składamy obietnic, których nie jesteśmy w stanie spełnić. Nasz sukces tworzy Zespół, który swoją inżynierską wiedzę przekuwa w tworzenie doskonałych produktów. 1979 – Roman Gawłowski zakłada firmę; specjalizacją Zakładu Instalacji Sanitarnej Projektowanie i Wykonawstwo są usługi związane z branżą grzewczą; do sprzedaży wchodzi kocioł kondensacyjny o mocy 240 kW

Idmar

Firma IDMAR została założona ponad 30 lat temu w Mosinie k/Poznania, rozpoczynając swoją działalność od kilkuosobowej produkcji armatury instalacyjnej. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, produkcja firmy IDMAR szybko została poszerzona m.in. o armaturę przemysłową oraz grzejniki stalowe i aluminiowe. Dziś Grupa IDMAR (Zakład Produkcyjno-Usługowy IDMAR, Fabryka Armatury IDMAR oraz Termo-Tech Stąporków), to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży techniki grzewczej w Polsce, zatrudniająca ponad 400 osób, która dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oferuje swoim Klientom bogaty wybór asortymentu, tj. m. in: – Grzejniki stalowe panelowe, aluminiowe i łazienkowe – Armaturę przemysłową do wody i gazu – Armaturę instalacyjną do wody i gazu – System PEX i PPR – System ogrodzeń metalowych – Przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz studzienki wodomierzowe – Kotły stalowe na paliwo stałe Do głównych atutów firmy IDMAR należą m.in.: doświadczony zespół specjalistów i profesjonalistów, nowoczesne linie produkcyjne, własny dział R&D (badań i rozwoju) oraz dział jakości, jak również Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, przyznany jako jeden z pierwszych certyfikatów w Polsce producentowi armatury instalacyjnej.

Vaillant

Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Klienci na całym świecie chętnie kupują ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze oraz wentylacyjne, wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii. Oferta marki obejmuje solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania. Wszystko to uzupełniają kompleksowe usługi. Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. jest spółką w 100% zależną od grupy kapitałowej Vaillant z siedzibą w Remscheid w Niemczech. Marka Vaillant na rynku polskim, jako Sp. z o.o., pojawiła się w latach 90. XX wieku. Jako Grupa Vaillant działa od 1874 r. i po dziś dzień pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym.

DeDietrich

Od trzech wieków DeDietrich stosuje zasadę : sukces jest wymogiem. Wymóg oparty na rzeczywistych wartościach takich jak : jakość, niezawodność, trwałość. Logo De Dietrich , symbol jakości od 1778 roku jest najstarszym znanym znakiem przemysłowym. Róg łowiecki został połączony z nazwą firmy na pamiątkę dekretu wydanego przez Króla Ludwika XVI, mającego na celu zabezpieczenie wyrobów firmy De Dietrich przed ich podróbkami.

METAL-FACH Technika Grzewcza

METAL-FACH Technika Grzewcza producent kotłów na pellet, zrędke, drewno i ekogroszek. Na rynku jesteśmy od 1989 roku. Produkujemy wysokiej klasy kotły c.o. na pellet oraz kotłów na ekogroszek. Nasze produkty spełniają wszelkie normy i certyfikaty, związane z ochroną środowiska, takie jak “Certyfikat 5 klasy”, “Certyfikat EcoDesign”, “Certyfikat TUV”. Wybierając kocioł z naszej oferty, decydujesz się na produkt najwyższej jakości, kwalifikowany do programu “Czyste Powietrze”. W zależności od wybranego modelu kotła METAL-FACH jako producent urządzeń grzewczych, oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak automatyczna zapalarka do ekogroszku, automatyczna zapalarka do pelletu, automatyczny system czyszczenia, automatyczny system odpopielania. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez METAL-FACH Technika Grzewcza piece, były nie tylko solidnie wykonane, ale także funkcjonalne, niezawodne, ekologiczne i oszczędne przez wiele lat użytkownika. Z dumą oświadczamy, że większość oferowanych przez nas produktów kwalifikowane są do dofinansowania w programie „Czyste Powietrze”.

Berretta

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. prowadzi w Polsce działalność produkcyjną oraz handlowo szkoleniową sprzedając m.in. urządzenia marki Beretta. Jest częścią Riello Group, lidera w produkcji i usług związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną. Marka Beretta zapewnia komfort cieplny na świecie poprzez dostarczanie kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, klimatyzacji i akcesoriów. Stawia na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne. Dzięki systemowi szkoleń zapewnia rozwój i aktualna wiedzę techniczną swoim partnerom biznesowym.

Galmet

Galmet to prawie 40 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wodę użytkową. W trosce o wygodę użytkowania firma wprowadza najwyższej jakości, intuicyjne rozwiązania. Tworząc kompletne systemy grzewcze oferuje produkty gwarantujące wysoką wydajność i trwałość w oparciu o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najwyższa jakość oferowanych produktów przełożyła się na zaufanie klientów, dzięki, którym Galmet jest liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody i czołowym producentem kotłów c.o. oraz pomp ciepła, w kraju. Priorytet to stałe podnoszenie komfortu użytkowania urządzeń. Doskonałość to jednak nie tylko parametry urządzeń. To również jego wartości – obietnica tego, że nigdy nie zawiedziemy naszych klientów, zawsze będziemy pomocni i dostępni, a nasze produkty w standardzie będą miały najlepszą jakość. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w nowym haśle marki Galmet: TWORZYMY RZECZY MĄDRE.

Biawar

Firma BIAWAR rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 1968 roku jako Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, a następnie w 1970 roku przekształciła się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, specjalizującą się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody. W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o. Produkty oferowane przez NIBE-BIAWAR kojarzą się z dobrą jakością i dostosowaniem do wymogów użytkowników. Dzięki nim życie naszych Klientów staje się wygodniejsze i przyjemniejsze. Celem firmy jest stałe podnoszenie jakości i atrakcyjności wyrobów.

Armatura

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania oraz szerokiej gamy zaworów.

Perfexim

Każdego dnia poszukujemy nowych inspiracji oraz nowoczesnych i technologicznych rozwiązań, by ulepszać nasze produkty i kreować własne marki. Posiadanie własnych marek to odpowiedzialność, którą przyjmujemy, by wytwarzać produkty najwyższej jakości – tak powstały m.in: Perfekt System, NEXE, HUZAR czy KROS. Najbardziej rozbudowaną marką jest marka Perfekt System, spełniająca oczekiwania Instalatora łącząca takie wartości jak: zaufanie, wiarygodność, wysoka jakość. Szeroki wachlarz produktów w tej marce daje Instalatorowi pewność, że jest w stanie obsłużyć każdą inwestycję; poprzez grzejniki stalowe, kurki kulowe czy inne produkty instalacyjne, a kończąc na systemie rur wielowarstwowych Pex-Al-Pe lub Pert-Al-Pert, oferując spójną i pełną gwarancję inwestycyjną. Marka jest gwarantem niezawodności na lata.

Viessmann

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12 100 pracowników. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Nasi dostawcy

Kontakt:

tel. (85) 676 35 34

tel. (85) 676 35 24

tel. (85) 676 01 10

e-mail: biuro@termo-san.pl

Social Media:

Facebook - @TermoSan.bialystok

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  godz. 07:00-17:00

Sob. godz. 08:00-13:00

Niedziela: nieczynne

Jak dojechać:

Mapa dojazdy do firmy Termo-San