Technika Instalacyjna

ul. Wysockiego 69c, 15-168 Białystok

tel: (85) 676 35 34

e-mail: biuro@termo-san.pl

TECHNIKA INSTALACYJNA

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, posiadamy bogatą ofertę produktów z branży instalacyjnej. Dysponujemy przeróżnymi elementami, akcesoriami, a także narzędziami, niezbędnymi do instalacji grzewczych i sanitarnych. Wyspecjalizowana kadra pracowników pomoże dobrać Państwu produkty zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do uzyskiwania informacji w naszym punkcie handlowym.

Promocja

Pakiet Korzyści600zł/brutto

PAKIET KORZYŚCI od METAL-FACH Technika Grzewcza

Zawsze w kontakcie!
Oferta dla nowych Klientów. Obowiązuje przy zakupie kotła c.o. ze sterownikiem PLATINUM lub PLATINUM PELLET. W atrakcyjnej cenie możemy dokupić Moduł Internetowy ecoNET (wi-fi / przewodowy) wraz z termostatem pokojowym PLATINUM TOUCH x40 (bezprzewodowy). Cena została obniżona o 550zł!

Oferta

InstalPlast

InstalPlast jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Przedsiębiorstwo utworzone w 1991 roku jest prywatną firmą rodzinną, funkcjonującą wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Firma oferuje bardzo szeroki asortyment wyrobów potrzebnych do budowy systemów rurociągów wodnych, gazowych, kanalizacyjnych, nawodnieniowych, odwodnieniowych, osłonowych, kablowych oraz wymienników ciepła. Strategia rozwoju firmy zakłada jej stały rozwój, utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz możliwie pełne zaspokojenie potrzeb klienta.

Capricorn

Jesteśmy polską firmą, producentem komponentów do instalacji grzewczych oraz sanitarnych, obecnym na rynku już od prawie 30 lat. Nasz potencjał technologiczny to przede wszystkim nowoczesne wydziały produkcyjne, własne centrum badawczo-rozwojowe oraz pracownia projektowa. Zatrudniamy prawie 300 osób a nasze wyroby dostępne są w ponad 500 największych hurtowniach i sieciach instalacyjnych w Polsce oraz w ponad 45 krajach w Europie i na świecie. Wszystkie produkowane przez nas wyroby wywarzane są zgodnie z europejskimi normami technicznymi i standardami jakościowymi ISO 9001:2015 jak również w zgodzie z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa budowlanego. Spójność naszych systemów potwierdzamy polityką – ALL IN ONE PLACE – One Factory All Products wszystkie komponenty produkowane w zakładzie w Świebodzicach.

Kan-Therm

Grupa KAN z centralą w Białymstoku jest uznanym w Polsce i Europie doświadczonym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. Od rozpoczęcia działalności w 1990 roku KAN budował swoją pozycję na mocnych filarach: profesjonalizmie, innowacyjności, jakości i rozwoju. Dziś zatrudnia ponad 1000 osób, posiada sieć oddziałów w Polsce, placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie, na Białorusi oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów na całym świecie, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki. KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN, rygorystyczna kontrola jakości surowców i produktów finalnych i wreszcie to skuteczne rozeznanie potrzeb rynku instalacji, zgodnych z wymogami budownictwa zrównoważonego.

Spiroflex

Firma Spiroflex Sp. z o.o. funkcjonuje w branży grzewczej i wentylacyjnej już od 1994 roku. Jest wiodącym producentem kompleksowych systemów odprowadzania spalin oraz systemów wentylacyjnych. Dodatkowo, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, powiększyliśmy park maszynowy, który pozwolił na świadczenie usług precyzyjnego cięcia na nowoczesnych wycinarkach laserowych, cięcia strumieniem wody, gięcia blach na prasach krawędziowych i zaginarkach CNC, spawania oraz lakierowania proszkowego. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy dołożą wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom stawianym im przez naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, aby w swojej pracy wykorzystywać najnowsze, innowacyjne rozwiązania dzięki którym produkowane wyroby i usługi cechuje wysoka jakość za rozsądną cenę. Poczynione inwestycje pozwoliły nam na zajęcie zaszczytnego miejsca w gronie liderów branży grzewczej i wentylacyjnej. Wszystkie wyprodukowane wyroby posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Certyfikat spawalnictwa dla zakładów kolejowych wg normy EN 15085-2. i wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 jednoznacznie potwierdza naszą renomę, jako producenta. Dodatkowo, jesteśmy na etapie wdrażania systemu zarządzania jakością dla przemysłu lotniczego wg normy AS 9100 i motoryzacji wg normy IATF 16949. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie i ukierunkowanie na potrzeby klienta pozwolą nam na dalszy rozwój firmy.

Idmar

Firma IDMAR została założona ponad 30 lat temu w Mosinie k/Poznania, rozpoczynając swoją działalność od kilkuosobowej produkcji armatury instalacyjnej. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, produkcja firmy IDMAR szybko została poszerzona m.in. o armaturę przemysłową oraz grzejniki stalowe i aluminiowe. Dziś Grupa IDMAR (Zakład Produkcyjno-Usługowy IDMAR, Fabryka Armatury IDMAR oraz Termo-Tech Stąporków), to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży techniki grzewczej w Polsce, zatrudniająca ponad 400 osób, która dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oferuje swoim Klientom bogaty wybór asortymentu, tj. m. in: – Grzejniki stalowe panelowe, aluminiowe i łazienkowe – Armaturę przemysłową do wody i gazu – Armaturę instalacyjną do wody i gazu – System PEX i PPR – System ogrodzeń metalowych – Przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz studzienki wodomierzowe – Kotły stalowe na paliwo stałe Do głównych atutów firmy IDMAR należą m.in.: doświadczony zespół specjalistów i profesjonalistów, nowoczesne linie produkcyjne, własny dział R&D (badań i rozwoju) oraz dział jakości, jak również Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, przyznany jako jeden z pierwszych certyfikatów w Polsce producentowi armatury instalacyjnej.

SANHA

SANHA – to jeden z wiodących europejskich producentów systemów połączeń do instalacji ogrzewania, wody gazu i klimatyzacji w budynkach. Nasza oferta obejmuje około 8500 produktów. Są to przede wszystkim złączki z miedzi i stopów miedzi oraz żeliwa, rury i złączki ze stali nierdzewnej, stali węglowej i tworzyw sztucznych. Opracowane przez nas rozwiązania systemowe stosowane są w Niemczech i całej Europie, Rosji, Azji i Australii w budynkach mieszkalnych i obiektach przemysłowych i handlowych. Mają również zastosowanie przy budowie statków. Dzięki bardzo bogatemu portfolio jesteśmy nie tylko partnerem hurtowników i instalatorów, ale także działały jako bezpośredni dostawca dla przemysłu.

WAVIN

Wavin Polska jest częścią grupy Wavin- lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego. Wavin jest innowacyjnym dostawcą rozwiązań dla budownictwa i infrastruktury na wielu kontynentach. Wspierana ponad 60-letnim doświadczeniem, firma przygotowana jest do sprostania największym światowym wyzwaniom w zakresie: bezpiecznego i skutecznego zaopatrzenia w wodę, poprawy warunków sanitarnych i higienicznych, miast odpornych na zmiany klimatu i bardziej wydajnych budynków. W Wavin skupiamy się na tworzeniu pozytywnych zmian na świecie, a naszą pasją jest budowanie zdrowego, zrównoważonego środowiska. Angażujemy się i współpracujemy z liderami miast, inżynierami, planistami i instalatorami, aby miasta były przyszłościowe, a budynki komfortowe i energooszczędne. Wavin jest częścią Orbia, społeczności firm, które łączy wspólny cel: podnoszenie poziomu życia na świecie (ang. to advance life around the world). Wavin zatrudnia ponad 11 500 pracowników w ponad 40 krajach na całym świecie.

Vario Term

Mera – Pnefal była pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych w Europie firm produkujących głowice termostatyczne. Pierwsze konstrukcje czujników cieczowych powstały w latach osiemdziesiątych XX w. na bazie mieszków sprężystych wytwarzanych dla systemów automatyki pneumatycznej. Produkowane obecnie pod marką Vario Term głowice, zawory termostatyczne i inne elementy wyposażenia grzejników są zgodnie z tradycją projektowane i wytwarzane z największą troską o jakość i wysoki poziom techniczny. Produkowane obecnie pod marką Vario Term głowice, zawory termostatyczne i inne elementy wyposażenia grzejników są zgodnie z tradycją projektowane i wytwarzane z największą troską o jakość i wysoki poziom techniczny.

Valvex

Valvex SA to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii. Nasza marka jest rozpoznawana i doceniana w krajach Unii Europejskiej, krajach Ameryki Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie. Także, a może przede wszystkim, marka Valvex cieszy się zasłużoną renomą na rynku polskim, skąd wywodzi się Firma. Produkujemy kilka tysięcy pozycji asortymentowych. Wśród nich znajdują się między innymi: baterie łazienkowe i kuchenne, armatura do instalacji wodnych, armatura do instalacji gazowych, systemy instalacji centralnego ogrzewania, szeroki asortyment elementów złącznych, wężyki przyłączeniowe.

Gebo

Tradycja Gebo sięga roku 1936. W tym właśnie roku przyznano nam patent, który i dzisiaj stanowi podstawę produktową całej grupy Gebo: złączki zaciskowe z żeliwa ciągliwego umożliwiające łączenie rur stalowych bez spawania lub nacinania gwintu. Po ponad 70 latach produkt ten stał się swoistym symbolem i synonimem oszczędności czasu i kosztów montażu instalacji rurowych. Grupa Gebo to 7 oddziałów europejskich: Niemcy, Polska (sprzedaż i produkcja), Hiszpania, Włochy, Węgry, Francja, Czechy oraz Rosja. Główna siedziba znajduje się w Schwelm. Sercem całej grupy Gebo jest firma produkcyjna: Gebo Technika Sp. z o.o. zlokalizowana w Markach k. Warszawy. Historia powstania zakładu produkcyjnego w Polsce sięga roku 1995 r. W tym właśnie roku zakończył się proces przeniesienia maszyn z Niemiec do Polski i zaczęliśmy oficjalnie produkować dla wszystkich córek Gebo. Obecnie zatrudniamy około 45 osób, pracując w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, po to aby zachować ciągłość dostaw naszych rodzimych produktów dla całej grupy Gebo.

Afriso

AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy AFRISO, istniejącej na rynku europejskim ponad 150 lat. Firmę AFRISO założył Adalbert Fritz w 1869 roku w Turyngii. Nazwa firmy pochodzi od skrótu sformułowania Adalbert FRItz & SOhn, który pierwotnie służył jako adres telegraficzny spółki. Początkowo firma zajmowała się produkcją urządzeń przeznaczonych do pomiaru temperatury i ciśnienia.

REMS

Od założenia w roku 1909 firma REMS konstruuje urządzenia do obróbki rur, szczególnie dla wykonawców instalacji sanitarnych i grzewczych. Najpierw były to narzędzia ręczne, następnie maszyny i elektronarzędzia. Dewiza założyciela firmy Christiana Fölla „REMS musi być lepszy“ była zawsze wykładnikiem wszelkich działań. Dzisiaj REMS jest czołowym producentem maszyn i narzędzi do obróbki rur. Konstruktorzy firmy REMS znajdują przekonujące, perspektywiczne rozwiązania, ułatwiające pracę zawodowym instalatorom. Mają na uwadze wszystkie istotne wymagania i równocześnie wykorzystują rozległe doświadczenia praktyczne. Eksperci ze wszystkich działów przedsiębiorstwa dbają o to, by każda możliwość ulepszenia została zawarta w nowym wyrobie. W ten sposób powstają doskonałe narzędzia, używane w trudnych warunkach na placach budów. Produkty firmy REMS są używane na całym świecie i wysoko cenione ze względu na swoją innowacyjną technikę i wysoki standard jakościowy. Zyskuje na tym zarówno handel jak i użytkownicy. Poprzez swoje innowacyjne produkty firma REMS pozostaje cały czas w czołówce postępu technicznego. Fakt ten udowadnia uzyskiwanie przez nią wielu krajowych i zagranicznych patentów.

Metalform

Firma METALFORM Józef Kusz rozpoczęła działalność w 1971 roku, świadcząc początkowo usługi dla ludności w zakresie ślusarstwa ogólnego. Od samego początku jednak największy nacisk kładziono na rozwój i poszerzanie zakresu świadczonych usług. Większość zysków przeznaczano na rozbudowę, inwestując w nowe technologie oraz zakup maszyn i urządzeń. Umożliwiło to firmie w krótkim czasie przekształcenie się w zakład narzędziowy, który wyspecjalizował się w produkcji form wtryskowych oraz obróbce mechanicznej na zlecenie. Obecnie METALFORM w swoim parku maszynowym posiada jedne z największych obrabiarek w Polsce południowo-wschodniej.

GRAF

Już od ponad 50 lat, marka GRAF jest synonimem wysokiej jakości produktów z tworzywa sztucznego. Przedsiębiorstwo założone w 1962 r., początkowo specjalizowało się w produkcji plastikowych pojemników do zastosowania w rolnictwie. Obecnie, dzięki stale wprowadzanym innowacjom, firma GRAF jest europejskim liderem w dziedzinie rozwiązań do wykorzystywania wody deszczowej. Zespół GRAF liczy 600 pracowników. Produkty GRAF są eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie.

Karmat

Wieloletnia tradycja rodzinna w prowadzeniu naszej firmy bardzo wspomaga kontakty z Klientami. Przekonują się szybko, że ich w pełni doceniamy i obsługujemy w wyjątkowej atmosferze a to owocuje długoletnią współpracą i wzajemnym szczególnym zaufaniem. Początki naszych zakładów sięgają 1932 roku, kiedy to rozpoczęła działalność rodzinna firma zajmująca się odlewnictwem metali kolorowych oraz produkcją artykułów z metalu. Kolejne pokolenia rozwijały i unowocześniały działalność produkcyjną. W 1978 roku jako jedna z pierwszych firm na terenie południowo-wschodniej Polski rozpoczęła produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych.

KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE S.A. (KZO)

Jesteśmy odlewnią specjalizującą się w produkcji odlewów z żeliwa szarego na potrzeby naszych klientów z sektora przemysłowego jak również największym producentem wyrobów kanalizacyjnych w Polsce. Od ponad 100 lat firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów kanalizacyjnych z żeliwa szarego klasy EN GJL 150 i EN GJL 200. Obecnie żeliwo szare z grafitem płatkowym przeżywa drugą młodość jako materiał konstrukcyjny, którego stosowanie nie wynika z konieczności czy taniej technologii odlewania ale z jego niepowtarzalnych cech takich jak: bardzo dobra odporność na korozję, dobre przewodnictwo cieplne, skuteczność tłumienia drgań oraz dobra skrawalność.

Wobet-Hydret

Obecnie jako znany łódzki producent oczyszczalni ścieków działający na terenie całej Polski i za granicą, oferujemy Państwu różnorodne warianty oczyszczalni dla domów jednorodzinnych, jak i dla szkół, obiektów wczasowych czy nawet małych osiedli. Na wszystkie oferowane oczyszczalnie ścieków posiadamy atesty higieniczne oraz aprobaty techniczne. Wartym podkreślenia jest fakt, iż nasze przedsiębiorstwo stanowi inicjatywę całkowicie polską, opartą wyłącznie o autorską myśl techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem. W swojej działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze oczyszczalnie ścieków biologiczne i drenażowe, oraz produkty powiązane (szamba szczelnie, studnie kanalizacyjne, studnie wodomierzowe), zyskały uznanie zarówno u odbiorców krajowych jak i zagranicznych, a w naszym dotychczasowym dorobku zgromadziliśmy w sumie ponad trzydzieści nagród i wyróżnień. Obecną rozpoznawalność marki zawdzięczamy jakości naszych produktów, którą utrzymujemy nieprzerwanie na najwyższym poziomie. Za sprawą szerokiego zaplecza technicznego możemy również modyfikować ofertę względem indywidualnych wymagań Klienta. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni wobec renomowanych firm polskich jak i zagranicznych w tej branży.

P.P.H. KANPLAST

P.P.H. KANPLAST to doświadczony producent wysokiej jakości systemów kanalizacyjnych z polipropylenu (PP) i poli-chlorku vinylu (PVC). Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku budowlanego. Oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych wyrobów kanalizacji wewnętrznej w zakresie średnic od ø 32 do ø 110 mm, oraz kanalizacji zewnętrznej w zakresie średnic ø 110 do ø 200 mm. Wieloletnie doświadczenie połączone ze stałym i dynamicznym rozwojem jest gwarancją niezawodności i trwałości oferowanych systemów spełniających najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

Hutmen

Jesteśmy firmą z ponad 70-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży wyrobów z miedzi. Przez ten okres zbudowaliśmy wizerunek solidnego polskiego producenta. Prowadzone przez wiele lat działania, pozwalają z powodzeniem funkcjonować nam zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, oferując wyroby najwyższej jakości. Poprzez wdrożenie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością, dążymy do zapewnienia najwyższej jakości wyrobów i usług oraz do spełniania zróżnicowanych wymagań swoich klientów. Dostarczając rozwiązania wysokiej jakości pragniemy ugruntować wizerunek firmy jako wartościowego i rzetelnego partnera w biznesie.
Hutmen sp. z o.o. w likwidacji działa w ramach Grupy Kapitałowej Impexmetal i Grupy Kapitałowej Boryszew.

Rumet

Firma RUMET Wacław Rudzik i Wspólnicy Spółka Jawna działalność gospodarczą rozpoczęła w 1992 roku z udziałem dwóch wspólników. Początkowo działalności i produkcja odbywała się w małym budynku na prywatnej działce. Obecnie firma zatrudnia prawie 100 osób produkując ponad 1500 różnych elementów. Dysponujemy ponad 3000 mkw hal produkcyjnych oraz 1000 mkw magazynów wraz z montażowniami.

DANFOSS

Inżynierowie Danfoss opracowują technologie, dzięki którym świat może budować lepszą przyszłość. Energooszczędne technologie umożliwiają inteligentnym społecznościom i przemysłowi tworzenie zdrowszego i bardziej komfortowego klimatu w naszych budynkach i domach oraz dostarczanie większej ilości żywności przy mniejszej ilości odpadów.

Herz

Grupa HERZ Armaturen Ges.m.b.H. należy do grona wiodących, europejskich producentów armatury i systemów instalacyjnych: grzewczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych i gazowych. HERZ jest równocześnie europejskim prekursorem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Spółka HERZ Energietechnik dostarcza wysoko zaawansowane technologicznie kotły na biomasę i pompy ciepła.

Grundfos

Grupa Grundfos jest reprezentowana przez ponad 80 spółek handlowych w przeszło 55 krajach. Co więcej produkty Grundfos są sprzedawane w wielu krajach przez lokalnych dystrybutorów. Grundfos w swoim dorobku szczyci się ponad 60 latami ciągłego wzrostu. Firma skupia się na zrównoważonym rozwoju, pozytywnej relacji z otaczającym światem i przełomowych technologiach.

Wimest

Podstawowym produktem firmy są zbiorniki hydroforowe ocynkowane o pojemności od 100 do 2000 litrów oraz zbiorniki przeponowe od 24 do 500 litrów. Zbiorniki te produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz materiałów o wymaganej jakości, których to stosowanie daje gwarancję długotrwałej, bezpiecznej i bezawaryjnej pracy oraz zapewnia zgodność tych produktów z wymogami Unii Europejskiej. Profesjonalnie przygotowany dział produkcyjny oraz odpowiednie zaplecze techniczne umożliwia konstruowanie i produkcję niestandardowych zbiorników ciśnieniowych pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorców. Wykorzystując zbiorniki hydroforowe jako bazowy produkt, od kilku lat firma oferuje bardzo szeroki asortyment zestawów wodociągowych w różnych konfiguracjach. Produkowane i unowocześniane od początku istnienia firmy samozasysające pompy typu SK cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców ze względu na bardzo długi, niezawodny okres eksploatacji.Konkurować na rynku to nie tylko produkować dobrej jakości wyrób, ale również wyposażyć go w najlepszy osprzęt i tworzyć z innymi produktami atrakcyjne zestawy. Od 1998 roku Wimest jest bezpośrednim dystrybutorem pomp głębinowych, hydroforowych i zatapialnych, wyłączników ciśnieniowych oraz worków gumowych do zbiorników przeponowych. Firma produkuje także kotły c.o., podgrzewacze pojemnościowe wody oraz naczynia wzbiorcze do układów otwartych centralnego ogrzewania. Produkty naszej firmy można znaleźć w ponad 60 hurtowniach i 400 punktach detalicznych na terenie całego kraju, a nabywając je, użytkownicy mają pewność, że nabyli produkty markowe od producenta, który uczestniczy w wytyczaniu kierunków rozwoju tej branży w kraju.

LFP

Leszczyńska Fabryka Pomp to firma szczycąca się wieloletnią tradycją. Jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa od 1992 roku. LFP Sp. z o.o. jest spółką pracowniczą ze 100% udziałem kapitału polskiego. Prywatyzacja firmy dała początek intensywnemu rozwojowi oraz głębokim zmianom w systemie zarządzania. Obecnie LFP Sp. z o.o. jest krajowym liderem w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jednym z najnowocześniejszych producentów komponentów żeliwnych na świecie. Swój potencjał opiera na sile swojej marki, wiedzy wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz na stosowaniu najnowocześniejszych standardów i technologii. W ostatnich latach firma realizowała projekt „Kompleksowa modernizacja i rozbudowa LFP Sp. z o.o.”, który był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach SPO-WKP. Projekt obejmował pełną modernizację wszystkich procesów realizowanych w fabryce wraz z rozbudową hal produkcyjnych, zaplecza socjalnego i administracyjnego oraz dróg transportowych i placów manewrowych wraz z infrastrukturą. W wyniku zrealizowanego projektu zwiększyło się również zatrudnienie, które obecnie wynosi 620 osób.

Unipak

Unipak A/S jest duńskim producentem szeregu artykułów chemiczno-technicznych dla branży instalacyjnej. Firma została założona 1942 w miejscowości Aarhus, położonej na Półwyspie Jutlandzkim. Pierwszym produktem firmy była pasta uszczelniająca UNIPAK. Pasta od początku okazała się wielkim sukcesem firmy i aż do lat osiemdziesiątych była głównym produktem firmy, a Dania największym rynkiem zbytu produktów oferowanych przez firmę Unipak A/S. Od tego czasu firma przeszła olbrzymią ewolucję i w chwili obecnej ponad 90% produkcji jest eksportowana. Jesteśmy reprezentowani na ponad 20 rynkach europejskich i azjatyckich.
Pasta uszczelniająca UNIPAK w dalszym ciągu jest „bestsellerem”, ale w międzyczasie nasza oferta została uzupełniona o spokrewnione produkty, między innymi: taśmy teflonowe, pakuły, pasty poślizgowe, materiały do lutowania, wykrywacze nieszczelności, taśmy klejące do otulin, kleje anaerobowe i wiele innych.
Aby sprostać wymaganiom polskiego rynku w roku 2002 otworzyliśmy w Zielonej Górze firmę Unipak Polska Sp. z o.o., która jest ”spółką-córką” firmy Unipak A/S. Unipak Polska uzyskał bardzo mocną pozycję na rynku krajowym i obecnie Polska jest największym rynkiem zbytu na produkty Unipaku. Aby sprostać coraz większym wymaganiom naszych klientów i czekających nas nowych wyzwań, wybudowaliśmy w 2006 roku nową, większą siedzibę firmy w Zielonej Górze przy ulicy Gorzowskiej 9, która następnie została rozbudowana w roku 2017.
Również Unipak A/S przeniósł się do nowej siedziby w miejscowości Galten położonej ok. 20 km na zachód od Aarhus. Nowa hala produkcyjna oraz nowe pomieszczenia magazynowe pozwolą nam znacznie zwiększyć ofertę i w jeszcze bardziej efektywny sposób obsługiwać naszych klientów. Robimy wszystko, aby Unipak A/S i Unipak Polska Sp. z o.o. były najchętniej wybieranymi dostawcami.

Anticor

ANTICOR to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, od 1991 roku działające na rynku w Polsce i krajach sąsiednich. Naszym celem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Działamy w różnych branżach przemysłu, takich jak: gazownictwo, budownictwo, elektroinstalacje, wodociągi, petrochemia, klimatyzacja, ciepłownictwo. ANTICOR to znana i ceniona marka za jakość, fachowość i profesjonalizm. Nieustanna praca nad samodoskonaleniem i doskonaleniem naszych produktów jest naszym motorem napędowym. Wszystkim naszym działaniom przyświeca jeden zasadniczy cel: chcemy, aby nasi Klienci dzięki produktom ANTICOR osiągnęli jak największe korzyści dla siebie i sukces na rynku.

Hitmetal

Systemy zamocowań to nasza specjalizacja. Koncentrujemy się na projektowaniu, produkcji i dostarczaniu rozwiązań dla budownictwa. Posiadamy bogaty asortyment towarów. Zajmujemy się kompleksowymi dostawami wszystkich elementów niezbędnych do montażu instalacji. Oferujemy akcesoria sanitarne jak: podkładki i zestawy montażowe, zamocowania do rur i kabli. W ofercie znajdują się elementy nośne np. szyny montażowe i konsole szynowe. Akcesoria montażowe takie jak łączniki i wkręty montażowe oraz wkręty do izolacji. Jesteśmy w stanie wykonać produkty o nietypowych rozwiązaniach technicznych. Staramy się, aby nasze usługi były zawsze kojarzone z wysoką jakością połączoną z atrakcyjną ceną oraz wysokim standardem obsługi klienta.

Nasi dostawcy

Kontakt:

tel. (85) 676 35 34

tel. (85) 676 35 24

tel. (85) 676 01 10

e-mail: biuro@termo-san.pl

Social Media:

Facebook - @TermoSan.bialystok

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.  godz. 07:00-17:00

Sob. godz. 08:00-13:00

Niedziela: nieczynne

Jak dojechać:

Mapa dojazdy do firmy Termo-San